عملکرد قابل قبول صندوق‌های سرمایه‌گذاری

دوشنبه 27 شهریور 1402 - 18:10
در بازدهی‌های ثبت شده از صندوق‌های سرمایه گذاری، صندوق‌های سهامی و مختلط عملکرد متعادلی ثبت کردند. اقتصادآنلاین - حسام بهمن آبادی؛  صندوق پالایشی یکم با رشد ۲.۴۶ درصدی بهترین بازدهی در صندوق‌های سهامی و صندوق واسطه‌گری مالی یکم با بازدهی منفی ۰.۱۴ درصدی ضعیف‌ترین عملکرد را در بین صندوق‌های سهامی داشته است. در بین صندوق‌های مختلط نیز بهترین عملکرد متعلق به صندوق مشترک نیکی گستران با رشد ۱.۱۱ درصدی بوده است و همچنین صندوق با تضمین اصل سرمایه کیان با کاهش ۰.۱ درصدی ضعیعف‌ترین عملکرد را در این گروه داشته است.

اقتصادآنلاین - حسام بهمن آبادی؛  صندوق پالایشی یکم با رشد ۲.۴۶ درصدی بهترین بازدهی در صندوق‌های سهامی و صندوق واسطه‌گری مالی یکم با بازدهی منفی ۰.۱۴ درصدی ضعیف‌ترین عملکرد را در بین صندوق‌های سهامی داشته است.

در بین صندوق‌های مختلط نیز بهترین عملکرد متعلق به صندوق مشترک نیکی گستران با رشد ۱.۱۱ درصدی بوده است و همچنین صندوق با تضمین اصل سرمایه کیان با کاهش ۰.۱ درصدی ضعیعف‌ترین عملکرد را در این گروه داشته است.

همچنین در صندوق‌های درآمد ثابت بهترین بازدهی متعلق به صندوق پاداش سهامداری توسعه یکم  با رشد  ۰.۵۷ درصدی و بدترین بازدهی متعلق به بازده پایا با بازدهی منفی ۰.۹۵درصدی بوده است.

عملکرد قابل قبول صندوق‌های سرمایه‌گذاری

 نقشه بازدهی صندوق‌های سرمایه گذاری 

عملکرد قابل قبول صندوق‌های سرمایه‌گذاری

بازدهی صندوق‌ها                

منبع خبر "اقتصاد آنلاین" است و موتور جستجوگر خبر تیترآنلاین در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. (ادامه)
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت تیترآنلاین مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویری است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هرگونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.