دریاچه آزادی، میزبان آب های‌آرام بانوان قهرمانی کشور جوانان

دوشنبه 03 اردیبهشت 1403 - 13:41
مسابقات قهرمانی کشور جوانان و زیر ۲۳ سال آب های‌آرام بانوان امروز در دریاچه آزادی برگزار شد.

دریاچه آزادی، میزبان آب های‌آرام بانوان قهرمانی کشور جوانان

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، مسابقات قهرمانی کشور آب های‌آرام بانوان امروز ۳ اردیبهشت به میزبانی دریاچه آزادی با حضور قایقرانان ١٨ استان برگزار شد.

۷۳ ورزشکار از استان‌های گیلان، تهران الف‌ و ب، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه، بوشهر، مازندران، لرستان، خراسان رضوی، البرز، قزوین، هرمزگان، آذربایجان شرقی، کردستان، همدان و گلستان حضور دارند. این مسابقات با رقابت ورزشکاران در مسافت ۵۰۰ متر جوانان و زیر ۲۳ سال آغاز شد.

در کانوی ۵۰۰ متر رده سنی زیر ۲۳ سال؛ زهرا مطهر از تهران با زمان ۲:۲۳.۸۵ دقیقه، نسترن خیرالهی از اصفهان با زمان ۲:۲۸.۲۱ دقیقه و فاطمه زندی از همدان با زمان ۲:۳۲.۶۳ دقیقه اول تا سوم شدند.

در کایاک ۵۰۰ متر رده سنی زیر ۲۳ سال؛ نرجس کارگرپور از گیلان با زمان ۲:۰۵.۶۷ دقیقه اول، هلیا حوصله‌پور از تهران با زمان ۲:۱۰.۰۴ دقیقه دوم و صوفیا پاکروان از البرز با زمان ۲:۱۳.۹۸ دقیقه سوم شدند.

در کانوی ۵۰۰ متر رده سنی جوانان؛ دنیا جوکار از البرز با زمان ۲:۳۲.۷۹ دقیقه مقام اول، ثنا زارع از آذربایجان شرقی با زمان ۲:۳۵.۱۸ دقیقه مقام دوم و حنانه حاجی‌پور از مازندران با زمان ۲:۳۵.۵۲ دقیقه مقام سوم را بدست آوردند.

در کایاک ۵۰۰ متر رده سنی جوانان؛ ترنم اکبرزاده از تهران با زمان ۲:۰۲.۰۰ دقیقه مدال طلا، مریم آقایی از تهران ب با زمان ۲:۰۴.۲۴ دقیقه مدال نقره و آیناز گرامی از آذربایجان شرقی با زمان ۲:۱۰.۰۶ دقیقه مدال برنز را بدست آوردند.

در کایاک دونفره ۵۰۰ متر رده سنی زیر ۲۳ سال؛ صوفیا پاکروان و ستایش پورتالاری از البرز با زمان ۱:۵۹.۷ دقیقه، هلیا طالبی و فاطمه موسوی از تهران با زمان ۲:۰۰.۵۴ دقیقه و نرجس کارگرپور و سارا سهمانی از گیلان با زمان ۲:۰۲.۵۴ دقیقه به ترتیب اول تا سوم شدند.

در کانوی دونفره رده سنی زیر ۲۳ سال؛ هدیه خیرآبادی و زهرا مطهر از تهران با زمان ۲:۱۴.۴۳ دقیقه اول، صدف زنداستا و فائزه سلیمانی از هرمزگان با زمان ۲:۳۴.۲۸ دقیقه دوم و مبینا بهبود و مهرناز صدیق فرشیان از تهران ب با زمان ۲:۳۵.۸۹ دقیقه سوم شدند.

در کانوی دونفره ۵۰۰ متر رده سنی جوانان؛ دنیا جوکار و آوا قدیانی از البرز با زمان ۲:۳۲.۴۲ دقیقه، اسما عاشوری و باران جعفری از تهران با زمان ۲:۴۴.۵۸ دقیقه و فاطمه سالاری پور و نسترن رحیمی از هرمزگان با زمان ۲:۵۷.۷۷ دقیقه اول تا سوم شدند.

در کایاک دونفره ۵۰۰ متر رده سنی جوانان؛ پرنیان شیری و ترنم اکبرزاده از تهران با زمان ۱:۵۹.۰۱ دقیقه اول، فرناز کیانی و مریم آقایی از تهران ب با زمان ۲:۰۱.۹۳ دقیقه دوم و بهار تنها و آرشیدا میهن پرست از البرز با زمان ۲:۰۸.۱۸ دقیقه سوم شدند.

مسابقات با رقابت ورزشکاران در مسافت ۲۰۰ متر در جریان است.

منبع خبر "صدا و سیما" است و موتور جستجوگر خبر تیترآنلاین در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. (ادامه)
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت تیترآنلاین مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویری است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هرگونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.